paw here.

oğluşlarımdan, blake’min, ayusu ulaştı bugün. aynı ayı ile uyuyacağız geceleri. 11 nisan’da 1 yaşına basıyor bebeğim. bakalım ilk neresini ısıracak. burnu diyorum. harika bir uyku arkadaşı. ben çok güzel zaman geçirdim.

aslında 4 tane ayı ile ile uyuyorum. yatağımın her köşesinde, bir tane oyuncak sarılıyor üzerime. güzel bir duygu. en çok da, bu öndeki buddy işte, vücuda çok güzel dolanıyor. kedi ile yatıyorsunuz sanki. normalde, arkadaki büyük ayı, vermont teddy bear adlı şirketin, en çok satan, en ünlü ayısı ama büyük. uyandırıyor. uyku arkadaşı değil kesinlikle.

bugün, kreşe cpr eğitimine çağrıldık. sonra da, çalışma arkadaşım bree ile dışarda zaman geçirmeye karar verdik. hepsini görünce sevindim ama en çok bree ile yazıştık hafta içi, çok endişelendi benim için, bugün iyi oluşumu kutladık.

normalde, becca ile çocukları bir yere götürecektik ama ben çok iyi değilim diye erteledik en son. becca, benim dış mekan story’imi görünce, biraz kıskandı ve elimdeki birayı da görünce, aramızda ufak bir sürtüşme yaşandı. kadın değil misiniz, hepiniz aynısınız diyince özellikle, baya çıldırdı. bu sefer biraz fazla vurdu sanki.

millet, kimseyi kırıp dökmeden, sosyal çevreyi nasıl yapıyor allah aşkına. aileni saymazsan, 5 insana ulaşmak bile imkansız eğer kalbini koyuyorsan.

çocuk kalpli

6 Comments Kendi yorumunu ekle

 1. Alev Abla dedi ki:

  Eskiden böyle değildi. Sosyal çevre kendiliğinden oluşurdu. Şimdi herkese mesafeli olmak zorundasın.

  Liked by 1 kişi

  1. Çocuk Kalpli dedi ki:

   Ben biraz aşırı mesafeliydim, burada eşimden ve Becca’dan başka kimsem yoktu, özellikle gerizekalı biri dalga geçince, bir şeyler yapmaya karar verdim. 2 yıldır hiç kimsem olmadı. Çok üzücü düşününce. 5 para etmeyen bir insanın, oooo bak senin sevdiğin insanın sosyal hayatı, kariyeri var, senin yok diye dalga geçmesi, üzüyor. Kariyer sıkıntı değil, o herifin her standartından daha üstünümdür, ÜK’nın benden iyi olması da beni hiç rahatsız etmez, mutlu olurum ama sosyal hayatın yok demek, Otizm’ime vuruyor.

   Liked by 1 kişi

   1. Alev Abla dedi ki:

    Senin tercihin seni üzmez, başkalarının sözü de hiç üzmesin. Bence bir çok insandan daha donanımlı bir çocuk kalplisin. 🧿🧿

    Liked by 1 kişi

   2. Çocuk Kalpli dedi ki:

    Insani yardım işinde böyle insanların çalışmasını istemiyorum. Onun canını gerçekten yakmak, hayatını mahvetmek istiyorum ama yapamam, her şekilde ÜK zarar görür. Yani ben her zaman böyle nefret dolmam, çok nadirdir. ÜK konusunda da, o mail için özür dilememiş, hiçbir zaman eskisi gibi olmayacağım. Öyle biri için, değer miydi elindekileri kaybetmeye acaba. En büyük hayallerimden biriydi, Beyrut’a gitmek. Nefret ettim. Hayatta en son olmak istediğim yer artık.

    Çok teşekkür ederim. Gerçekten.

    Liked by 1 kişi

   3. Alev Abla dedi ki:

    Bilmiyorum bazı şeyleri önceden hissetme özelliğimden sanırım seni de çocuğum gibi seviyorum çocuk kalpli ve üzülmene ben de dayanamıyorum ama yine de sen üzülmeyesin diye susuyorum, o kişi veya kişiler hakkında yorum da yapmıyorum. Sağlıkla sevgiyle kal… 🌸🌸🌸

    Liked by 1 kişi

   4. Çocuk Kalpli dedi ki:

    Boşuna üflemişiz o mumları, boşuna kum olmuş ayaklarımız…

    Çok teşekkür ederim, onur duydu…

    Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.